• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  صنایع کوچک تبدیلی در طرح هاي بزرگ اقتصادي

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: صنایع کوچک تبدیلی در طرح هاي بزرگ اقتصادي ارزش افزوده بالایی برای صنعتگران دارند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی چناران، افزود: در راستاي جذب سرمايه گذار صنعتي،توسعه صنعتي و اشتغالزايي مولد در طرح هاي اقتصادي صنعتي در شهرک‌ها برنامه ریزی مدونی در خصوص استفاده از ظرفیت ها ارائه شده تا با وجود صنایع فعال و اشتغالزایی مولد سبب جلوگیری از مهاجرت مردم بومی منطقه شده و رونق اقتصادی شهرستان ها را در بر داشته باشد.

  وی ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با وجود پتانسیل های ویژه منطقه تلاش خود را در راستای توسعه متوازن، تکمیل و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی جهت ایجاد جذابیت در سرمایه گذاری صنعتی خواهد کرد تا صنعتگران از ظرفیت صنایع کوچک تبدیلی در طرح های بزرگ اقتصادی استفاده کنند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: آموزش های هدف دار و ظرفیت سازی برای اشتغال در واحدهای کوچک و متوسط در  شهرک‌های صنعتی استان برنامه ریزی شده و هرسال پیشرفت قابل ملاحظه ای برای واحدهای صنعتی و تولیدی دارد.

  مهدی زاده مقدم با بیان تشکیل نشست‌های رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی درشهرستان ها عنوان کرد: بیشتر مسائل و مشکلات این واحدها با همت مسئولین شهرستانی قابل حل بوده و سبب رونق بیشتر صنایع می شود.