• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  حمایت صنعتی در راستای توسعه وتحقق نظام اقتصادی

  مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی حمایت ازسرمایه گذاران صنعتی را در راستای توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی بعنوان  حرکت وگام مهم برشمرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدي زاده گفت:فعالیتهای انجام شده در چند سال اخیر در استان، توسعه شهرکها و نواحی صنعتی ومناطق محروم بوده تا در این راستا شاهد سرمایه گذاران و ایجاد توسعه صنعتی متوازن، عدالت صنعتی، توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در مناطق محروم نیز باشیم.

  مهدي زاده ضمن تاکید بر تعامل با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان، خواستار همکاری ها بیشتر  به منظور حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی استان شد.

  وی، حمایت همه جانبه ازسرمایه گذاران را  مهمترین اولویتهای این شرکت در راستای توسعه صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی دانست .

  رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ادامه داد :در این مجموعه  آماده واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی  با شرایط ویژه به سرمایه گذاران هستیم.

  وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران چرخه  صنعتی و اشتغالزایی را به همراه خواهد داشت، خاطر نشان کرد امروز یکی از مهمترین راههای تحقق نظام افتصادی وحمایت ازکالای ایرانی ، حمایت از سرمایه گذاران بوده و این اصل سرلوحه برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی قرار دارد.