• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  شهرک های صنعتی، مزیت تولید داخلی، رونق اقتصادی

  مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: شهرکهای صنعتی مزیت اقتصادی در توليد ملي محسوب می شوند .

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدیزاده مقدم اظهار داشت: در شهرکهای صنعتی حمایت از سرمایه گذاری مورد توجه قرار می گیرد و با احداث واحدهای تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی ، اشتغال که یکی از معضلات اصلی کشور است می تواند برطرف شود.

  وی افزود: وجود شهرکهای صنعتی در استان  نمود اقتصاد مقاومتي همراه با حمایت از کالای ایرانی است که می تواند با استفاده از توانمندیهای  موجود استان و ارائه تولیدات ، شاهد رشد صنعت و اقتصاد در منطقه باشیم.

  وی تصریح کرد: تعامل دستگاههای اجرایی در کاهش و برطرف کردن مشکلات در شهرکهای صنعتی مهم بوده و به توسعه اقتصاد و رشد صنعت نیز کمک می کند.

  وی خاطر نشان  کرد:  می بایست با برنامه ریزی مدون ، فضای کسب وکار را تقویت بخشیده و به اشتغال پایدار و تولید واحدهای صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان کمک کنیم .