• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  72درصد واحدهای صنعتی خراسان رضوي تحت پوشش تصفیه خانه فاضلاب صنعتی

   

  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوي گفت : 72 درصد واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری شده استان تحت پوشش تصفیه خانه فاضلاب مرکزی  قرار دارند .

  به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي،مسعود مهدی زاده افزود : این مجموعه نیز در راستای وظیفه ذاتی خود و بمنظور حفظ و صیانت از محیط زیست ، نسبت به ساخت 8 تصفیه خانه فاضلاب در شهركها و نواحی صنعتی اقدام كرده است .

  وی با اشاره به وجود 8 تصفیه خانه فعال با ظرفیت تصفیه ۱۴ هزار مترمکعب روز فاضلاب واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی بیان داشت: بخشی از پساب های این تصفیه خانه در اختیار شرکت آب منطقه ای برای استفاده مجدد قرار می گیرد.

  وی اظهار داشت :در سال جاری آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه های شهرک صنعتی سبزوار و کاشمر نیز صورت می پذیرد.

  مهدی زاده تصریح كرد : اجرا و ساخت تصفیه خانه های فاضلاب در شهركها و نواحی صنعتی ، بمنظور ایجاد همكاری و همیاری صنعت با طبیعت بوده که با رعایت و حفظ محیط زیست ، میتواند نقش مؤثری را ایفا كند.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی برنامه های سال جدید در این حوزه را توسعه و ارتقاء تصفیه خانه های شهرک صنعتی توس  و  چرمشهر عنوان کرد.