• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 3 مهمان آنلاین می باشند.

  کسب رتبه دوم بانوان شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی

   

  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از کسب رتبه دوم بانوان این شرکت در بین دستگاه های اجرایی در ارزیابی سال96 این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم در خصوص نقش بانوان در دستگاههای اجرایی گفت: زنان شاغل و کارمند علاوه بر نقش آفرينی در پيشرفت کشور، بايد نقش کليدی خود در زمينه تحکيم خانواده را بخوبی ايفا کنند و اين، خود بسيار حائز اهميت است.

  وی در خصوص ملاک های ارزیابی بانوان در دستگاههای اجرایی افزود: این ارزیابی بر مبنای 5محور عملیاتی کاهش آسیبهای اجتماعی در حوزه زنان،افزایش نرخ ازدواج،افزایش نرخ مشارکت اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری،احقاق حقوق کودکان و ارتقاء توانمندی های زنان روستایی صورت پذیرفته است.

  وی خاطرنشان كرد: زنان شاغل و کارمند علاوه بر نقش آفرینی در پیشرفت کشور، باید نقش کلیدی خود در زمینه تحکیم پیوند خانواده را به خوبی ایفا نمایند که این، خود بسیار حائز اهمیت است.