• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 4 مهمان آنلاین می باشند.

  ایجاد اشتغال برای 75 هزار نفر در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

   

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: در سال 96، با بهره برداری از 148 طرح صنعتی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان برای 2424نفر ایجاد اشتغال شده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم با اشاره به سرمایه گذاری واحدهای به بهره برداری رسیده بیان کرد:

   40هزار  میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط 2553  طرح صنعتی به بهره برداری رسیده در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان صورت گرفته است.

  وی افزود: از 2553 واحد به بهره برداری رسیده 229  واحد از جمله واحدهای کارگاهی  بوده  که این واحدها به دلیل مزیت هایی مانند کاهش هزینه های انبارداری و حمل ونقل، افزایش بهره وری بازاریابی، حذف زمان و کم کردن دغدغه های سرمایه گذاران برای تولید دارای متقاضیان قابل توجهی هستند زیرا در واحدهای کارگاهی متقاضیان محصولات خود را در زمان بسیار سریع و در مقیاس کوچک تولید می کنند و در صورت نیاز در زمان مناسب اقدام به توسعه واحد صنعتی خود می کنند.

  مهدی زاده در رابطه با تعداد قراردادهای واگذاری حق انتفاع زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی، عنوان کرد: 3964 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین منعقد شده است که بر اساس این قراردادها 2048 هکتار زمین به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شده است.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی یادآور شد: تعهد این شرکت در سال 96 انعقاد 200 قرارداد و واگذاری 80هکتار زمین بوده است که این تعهد به میزان حتی بیش از 120 درصد اجرایی شد.