• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 4 مهمان آنلاین می باشند.

  رونق موانع تولید با پرداخت تسهیلات به82واحد تولیدی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

   

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و نوسازی و بهسازی به میزان  1هزار و216  ميليون ريال به  82 واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی از محل اعتبارات طرح رونق تولید در سال 96 خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده اظهار کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 96 در مجموع پرداخت تسهیلات به 1193 واحد صنعتی را تصویب کرد که از این تعداد 227 واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی مستقر هستند که تا پایان سال 96 به 82 واحد از آنها این تسهیلات پرداخت شد.

  مهدی زاده ادامه داد: از مجموع واحدهای دریافت کننده تسهیلات 77 واحد تسهیلات سرمایه در گردش و تسهیلات سرمایه ثابت و 5 واحد تسهیلات نوسازی و بهسازی را دریافت کردند تا بدین ترتیب شاهد افزایش ظرفیت تولید، به روز رسانی تکنولوژی، ارتقای سطح کیفی و رقابت پذیری واحدهای مذکور باشیم.

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی تصریح کرد: اشتغال موجود (ايجاد شده در دسترس نمي باشد )  بواسطه  پرداخت 1216250 ميليون ريال تسهیلات از محل طرح رونق تولید(رونق و نوسازي مجموعا ) ، 3099نفر بوده است