• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 4 مهمان آنلاین می باشند.

  سرمایه گذاری 120 میلیون دلاری خارجی ها در شهرکهای صنعتی خراسان رضوی

   

  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان اعلام کرد: در حال حاضر40 طرح صنعتی با مشارکت سرمایه گذاران خارجی به مبلغ 120 میلیون دلار در شهرکهای صنعتی استان فعال هستند.

  مهدی زاده مقدم با بیان این مطلب افزود: از این تعداد 36 طرح صنعتی به بهره برداری رسیده و 4 طرح در مرحله ساخت و ساز با پیشرفت فیزیکی 80 درصد است.

  وی ادامه داد: با مشارکت سرمایه گذاران خارجی در طرحها و واحدهای تولیدی شهرکهای صنعتی استان زمینه اشتغال 2700 نفر را فراهم شده است.

  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان به حضور و مشارکت 14 سرمایه گذار خارجی در دو شهرک صنعتی طوس و کاویان اشاره کرد و افزود: این دو شهرک بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی در بین شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است.

  مهدی زاده ادامه داد: در شهرکهای صنعتی مشهد و خیام نیز به ترتیب 5 و 4 سرمایه گذار خارجی در طرحها و واحدهای صنعتی به فعالیت می پردازند.

  مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: سرمایه گذارانی از کشورهای افغانستان ، چین ، پاکستان ، هلند ، ایتالیا ، انگلستان ، ترکمنستان در طرح های تولیدی شهرک های صنعتی مشارکت دارند.

  وی افزود: بیشترین میزان سرمایه گذاری خارجی در شهرکهای صنعتی استان به لحاظ کمی را متعلق به سرمایه گذاران افغانستان اعلام کرد و افزود: سرمایه گذاران این کشور در 25 طرح تولیدی در شهرک های صنعتی استان مشارکت داشته اند.

  وی سرمایه گذاران چین ، پاکستان را هم به ترتیب در ردیف کشورهای بعدی در میزان مشارکت به لحاظ کمی در شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی اعلام کرد.