• حمایت از کالای ایرانی

 • بیاییدچرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی

 • پدافند غیرعامل یک اصل همیشگی و مستمر

  پدافند غیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جهت مقابله با تهدیدات مختلف در حوزه صنعت

 • راه اندازي سامانه بهين ياب شهركهاي صنعتي

  در ادامه روند رونق تولید، صنعتگران می توانند برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.  در راستای حمایت از طرح رونق اقتصادی، تولید و اشتغال پایدار واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی و بازگشایی مجدد سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات مالی فرصت مناسبی برای درج اطلاعات واحدهای صنعتی است.

 • اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال

 • واحدهاي مستقر
  ?? شهرک
  ????? نفر
  ???? واحد
  ????? ميليارد ريال
  آمار صنايع کوچک
  ???? واحد
  ????? نفر
  ????? ميليارد ريال
  آمار سايت

  کاربران انلاین

  در حال حاضر 0 کاربر و 7 مهمان آنلاین می باشند.

  صنایع کوچک محور اصلی توسعه در خراسان رضوي هستند

  معاون صنايع كوچك شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوي ، صنایع کوچک را بعنوان محور اصلی صنعت در استان برشمرد .

  به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي،مسعود مهديزاده اظهار داشت: با رویکرد دولت خدمتـگزار و سیاست های اجرایی سازمان صنـایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حمایت از صنایع کوچک و متوسط ، رشد و توسعه صنایع کوچک یکی از مهمترین برنامه های صنعت در این استان است .

  وي ادامه داد : صنایع کوچک و متوسط با تمام توانمندیهای خود در برطرف کردن مشکل بیکاری در سطح استان ، نقشی بسیار مهم و کلیدی را برعهده دارند .

  معاون صنايع كوچك شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوي با اشاره به اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ سرمایه گذاری در بخش صنعت خراسان رضوي افزود :وجود زیرساختها و مهیا بودن خدمات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی و تأثیر آن در تقلیل هزینه ها و سرعت بخشیدن به روند بهره برداری واحدها از مزایای استقرار صنـایع کوچک و متوسط در شهرکهـا و نواحی صنعتی است.

  مهديزاده تصـریح کرد : صاحبان صنـایع کوچک و متوسط ، از امکانـات وسیـع تری برای شناسایی بازار و رقابت در عرضه تولیدات ، دسترسی آسان به مواد اولیه و انتقال تجارب و دانش لازم ، برخوردار هستند و امکانات مناسب تری برای تولید و فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی دارند و به اشتغـال پایدار در منطقه نیز کمک قابل توجهی می کنند .

  وی با بیان اهمیت وجود خوشه های صنعتی در استان گفت: با حضور خوشه های صنعتی در استـان  عـلاوه بر سـازماندهی مناسب صنـایع کوچک با تولیـدات همگن به رشد و توسعـه سـریع آنان نیز افزوده خواهد شد و با پیوستن صنـایع کوچک به خوشـه های صنعتی ، شرایط بسیـار خوبی برای شکوفایی و اعتـلای صنعت خراسان رضوي فراهم می شود .